Informace k zahájení školního roku 2020 - 2021

Zveřejněno: 19. 8. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 178x

Aktualizováno

Vážení rodiče, 1. září 2020 zahájíme školní rok 2020 / 2021. I přes současnou epidemiologickou situaci a v souvislosti s pokyny MŠMT zahájení bude probíhat ve stejném duchu jako vždy jen s malými odlišnostmi. Dále Vás žádáme, abyste sledovali několikrát týdně nástěnky, kde budou v případě zhoršení epidemiologické situace informace, jaká mimořádná opatření škola zavádí. Děkujeme.

• Nevyžadujeme žádné prohlášení o bezinfekčnosti.
  • Škola bude otevřená od 6:30.
  • Rodiče mají umožněn přistup do budovy školy, rodiče prvňáčků se mohou účastnit slavnostního zahájení školního roku se svými dětmi.
  • Všichni žáci a návštěvníci školy si při vstupu do budovy důkladně očistí ruce desinfekcí.
  • První vyučovací den trvá cca 20 minut, prosíme rodiče starších žáků, aby se zbytečně nezdržovali v prostorách školy a na své děti čekali před budovou školy

• Nevyžadujeme žádné prohlášení o bezinfekčnosti.
  • Mateřská škola bude otevřená od 6:30, děti ani doprovod nemusí mít při vstupu do budovy nasazenou roušku.
  • Rodiče mají umožněný přistup do šaten, všechny děti a návštěvníci školy si při vstupu do budovy důkladně očistí ruce desinfekcí.
  • Mateřská škola je otevřená do 16:00 hodin.