Zveřejněno: 13. 10. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 63x

Základní škola – distanční výuka

Vážení rodiče,

od 14. října 2020 se zakazuje osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání. Přecházíme tudíž na distanční výuku. Z organizačních důvodů do konce týdne žáci dostali označené domácí úkoly a od pondělí začíná výuka online. Na Váš email Vám bude nejpozději do čtvrtka zaslaný rozvrh online hodin. Prosím, pečlivě nastudujte. Jakékoliv nepřihlášení na hodinu budete muset omluvit do žákovské knížky.

Online výuka bude prozatím probíhat od 19.-23. října. V týdnu od 26.-30. října mají žáci prázdniny. A snad již 2. listopadu zasedneme opět do lavic. V případě jakýkoliv změn, budete informováni.

20. října (odpoledne)– se klasicky vybírá stravné. Prosím, doneste od všech ročníků s sebou domácí sešit z českého jazyka, kde dnes dostali domácí úkol. Děkuji.

Veškerá divadelní představení a vánoční focení jsou zrušena.

V případě jakýkoliv dotazů volejte na mobilní telefon.

Mgr. Romana Prášilová

Domácí úkoly do pátku 16. října