Testování - základní škola

Zveřejněno: 7. 4. 2021, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 53x

V prvním týdnu se budeme testovat v úterý 13.4 a ve čtvrtek 15.4., v následujících týdnech bude testování probíhat v pondělí a středu. V prvním týdnu tudíž nebudou nulté hodiny, protože se budeme všichni testovat najednou, což by při nultých hodinách nebylo možné, jinak rozvrh bude stejný jako při normální výuce. Pokud žák na testování nebude přítomen, bude otestován hned při návratu do školy.

Pokud se žák nebude účastnit povinného testování, nemůže chodit do školy a vzdělávat se prezenční formou. Škola bude absenci evidovat jako omluvenou, ale nemá povinnost žáka vzdělávat distančně. Takže mu budou poskytnuty materiály a zadaná práce v pracovních sešitech.

Takže v úterý 13.4. 2021 v 7,15 hodin začínáme a nebojte společnými silami to zvládneme.