Úvodní strana

Budova školy

Naše malotřídní škola je školou rodinného typu. Je integrovaná s mateřskou školou nejen organizačně, ale celou koncepcí edukačního procesu. Žáci třech postupných ročníků jsou spojeni v jedné třídě.

Škola je umístěna ve starém rodinném domě na konci vesnice u hlavní silnice Karlovy Vary - Plzeň.  Budova školy je přízemní s upraveným podkrovím, kde je nyní kancelář. V původní budově jsou šatny a kuchyně.

V přistavěných částech je z jedné strany třída ZŠ a z druhé strany mateřská škola se třemi menšími místnostmi určenými pro hry a pobyt dětí, stolování a odpočinek.Škola je zčásti podsklepená.

Škola je obklopena velkou zahradou, která poskytuje velké množství příležitostí pro různé činnosti.

Aktuální zprávy

Zveřejněno: 27. 2. 2021, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 24x

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí ministerstva zdravotnictví se s účinností od 1. března 2021 zakazuje osobní přítomnost dětí a žáků na školách. Toto opatření platí prozatím po dobu tří týdnů (tj. do 21.3.2021).

Mateřská škola

  • Uzavřena

Základní škola

  • Od 1.- 7. března jarní prázdniny
  • Od 8.března distanční ...

Zveřejněno: 24. 2. 2021, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 19x

Vážení rodiče,

z důvodu zhoršení epidemiologické situace, Vás žádáme:

  • abyste při jakémkoliv příznaku onemocnění u Vašeho dítěte jako je teplota, zvýšená teplota, bolest v krku, kašel, rýma, zvracení, průjem, vyrážka na těle, apod., navštívili dětského lékaře. K návratu dítěte do školského zařízení budeme požadovat potvrzení od lékaře, že je Vaše ...

Zveřejněno: 2. 12. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 148x

Vážení rodiče,

Žádost o ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školského/dětského zařízení (školy) naleznete na portálu ČSSZ - viz https://eportal.cssz.cz/web/portal/tiskopisy-zoppd.

Klikněte si na odkaz "Vyplnit tiskopis".


Videa ze ZŠ Útvina na YouTube

Sledujte videa z naší školy na videokanálu Youtube, nebo na samostatné stránce.