Pracovní listy ke stažení (Google disk)

Volejte ředitelce přes web :)

Odkaz pro MEET konferenci: https://meet.google.com/nst-qouy-zos

(Každé pondělí od 20. dubna 2020 od 9:00 - 10:30)

Aktuální zprávy

Zveřejněno: 9. 4. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 10x

Zveřejněno: 9. 4. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 4x

Mateřská škola zůstává uzavřena do odvolání, prozatím do 30.4.2020.

Výběr stravného 21.dubna 12,00 – 16,00 hodin nebo dle telefonické domluvy.

Všichni zaměstnanci Útvinské školy přejí veselé Velikonoce.

Přejme si brzký návrat do normálního života.

Zveřejněno: 7. 4. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 18x

1.ročník

• Slabikář str. 78-87
  • PS k S (červený) str.46-53
  • Písanka str. 17-26
  • Pracovní listy

• PS str. 22-29
  • Malý fialový sešit do str. 10
  • Pracovní listy

Prvouka

• str. 51, 53, 54, 55, 56
  • str. 57- 61
  • Procvičování ročních období, měsíců, dnů v týdnu
  • Hodiny – procvičování na ...

Úvodní strana

Budova školy

Naše malotřídní škola je školou rodinného typu. Je integrovaná s mateřskou školou nejen organizačně, ale celou koncepcí edukačního procesu. Žáci třech postupných ročníků jsou spojeni v jedné třídě.

Škola je umístěna ve starém rodinném domě na konci vesnice u hlavní silnice Karlovy Vary - Plzeň. Tento dům byl několikrát přistavována rekonstruován do dnešní podoby. Při poslední rekonstrukci byla položena nová střecha, nově omítnuta celá budova, zavedeno plynové topení a provedena rekonstrukce školní kuchyně.

V roce 2007 se v celé budově měnila stará okna za plastová a celé přízemí prošlo dalšími úpravami. Škola byla vybavena výškově nastavitelným nábytkem. Budova školy je přízemní s upraveným podkrovím, kde je nyní kancelář. V původní budově jsou šatny a kuchyně.

V přistavěných částech je z jedné strany třída ZŠ a z druhé strany mateřská škola se třemi menšími místnostmi určenými pro hry a pobyt dětí, stolování a odpočinek.Škola je zčásti podsklepená.Z budovy je přístup do tělocvičny a kotelny, ze zahrady se vstupuje do skladu pomůcek pro pobyt a práci na zahradě.

Škola je obklopena velkou zahradou, která poskytuje velké množství příležitostí pro různé činnosti.

Videa ze ZŠ Útvina na YouTube

Sledujte videa z naší školy na videokanálu Youtube, nebo na samostatné stránce.