Úvodní strana

Budova školy

Naše malotřídní škola je školou rodinného typu. Je integrovaná s mateřskou školou nejen organizačně, ale celou koncepcí edukačního procesu. Žáci třech postupných ročníků jsou spojeni v jedné třídě.

Škola je umístěna ve starém rodinném domě na konci vesnice u hlavní silnice Karlovy Vary - Plzeň.  Budova školy je přízemní s upraveným podkrovím, kde je nyní kancelář. V původní budově jsou šatny a kuchyně.

V přistavěných částech je z jedné strany třída ZŠ a z druhé strany mateřská škola se třemi menšími místnostmi určenými pro hry a pobyt dětí, stolování a odpočinek.Škola je zčásti podsklepená.

Škola je obklopena velkou zahradou, která poskytuje velké množství příležitostí pro různé činnosti.

Aktuální zprávy

Zveřejněno: 1. 2. 2024, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 237x

Zápis do mateřské školy

proběhne 7. května 2024 od 10,00 do 14,00 hodin.

S sebou rodný list dítěte.

file ico plakát (67,0 KB)
Zveřejněno: 1. 2. 2024, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 228x
file ico plakát (77,7 KB)

Zápis do první třídy pro školní rok 2024/2025

proběhne v pondělí 15. dubna 2024 od 8,00 do 12,00 hodin.

K zápisu je třeba vyplněný dotazník (obdržíte v MŠ), rodný list budoucího žáčka a občanský průkaz zákonného zástupce.

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!

Bližší informace ...

Zveřejněno: 22. 11. 2023, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 310x

Stávka 27.11.

Vážení rodiče,

po pečlivém zvážení jsme se celá škola rozhodla, že se do stávky nezapojíme.

Stojíme za požadavky školských odborů, souhlasíme s nimi, ale také stojíme za Vámi, rodiči!

Videa ze ZŠ Útvina na YouTube

Sledujte videa z naší školy na videokanálu Youtube, nebo na samostatné stránce.