Pracovní listy ke stažení (Google disk)

Volejte ředitelce přes web :)

Odkaz pro MEET konferenci: https://meet.google.com/nst-qouy-zos

Aktuální zprávy

Zveřejněno: 3. 6. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 11x

Vážení rodiče,

děkujeme za pozitivní ohlasy k domácí výuce!

Facebook - reakce na domácí výuku
Zveřejněno: 15. 5. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 44x

Vážení rodiče,

čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění můžete stáhnout zde:

file icopříloha_čestné_prohlášení.pdf

Zveřejněno: 7. 5. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 63x

V Útvině dne 7.5.2020            Mgr. Romana Prášilová

Úvodní strana

Budova školy

Naše malotřídní škola je školou rodinného typu. Je integrovaná s mateřskou školou nejen organizačně, ale celou koncepcí edukačního procesu. Žáci třech postupných ročníků jsou spojeni v jedné třídě.

Škola je umístěna ve starém rodinném domě na konci vesnice u hlavní silnice Karlovy Vary - Plzeň. Tento dům byl několikrát přistavována rekonstruován do dnešní podoby. Při poslední rekonstrukci byla položena nová střecha, nově omítnuta celá budova, zavedeno plynové topení a provedena rekonstrukce školní kuchyně.

V roce 2007 se v celé budově měnila stará okna za plastová a celé přízemí prošlo dalšími úpravami. Škola byla vybavena výškově nastavitelným nábytkem. Budova školy je přízemní s upraveným podkrovím, kde je nyní kancelář. V původní budově jsou šatny a kuchyně.

V přistavěných částech je z jedné strany třída ZŠ a z druhé strany mateřská škola se třemi menšími místnostmi určenými pro hry a pobyt dětí, stolování a odpočinek.Škola je zčásti podsklepená.Z budovy je přístup do tělocvičny a kotelny, ze zahrady se vstupuje do skladu pomůcek pro pobyt a práci na zahradě.

Škola je obklopena velkou zahradou, která poskytuje velké množství příležitostí pro různé činnosti.

Videa ze ZŠ Útvina na YouTube

Sledujte videa z naší školy na videokanálu Youtube, nebo na samostatné stránce.