Pracovní listy ke stažení (Google disk)

Volejte ředitelce přes web :)

Odkaz pro MEET konferenci: https://meet.google.com/nst-qouy-zos

Aktuální zprávy

Zveřejněno: 3. 6. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 121x

Vážení rodiče,

děkujeme za pozitivní ohlasy k domácí výuce!

Facebook - reakce na domácí výuku
Zveřejněno: 15. 5. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 165x

Vážení rodiče,

čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění můžete stáhnout zde:

file icopříloha_čestné_prohlášení.pdf

Zveřejněno: 4. 5. 2020, zapsal: Romana Prášilová, přečteno: 213x
file ico příloha_čestné_prohlášení.pdf (248,2 KB)

Mateřská škola bude otevřena od 11.května 2020 od 6,30 hodin s běžnou provozní dobou.

Budou platit hygienická pravidla:

• děti se budou předávat a vyzvedávat u vstupních dveří, zákonný zástupce nepůjde do prostor šatny, rodiče se nebudou shromažďovat před vstupem, budou se dodržovat rozestupy ...

Úvodní strana

Budova školy

Naše malotřídní škola je školou rodinného typu. Je integrovaná s mateřskou školou nejen organizačně, ale celou koncepcí edukačního procesu. Žáci třech postupných ročníků jsou spojeni v jedné třídě.

Škola je umístěna ve starém rodinném domě na konci vesnice u hlavní silnice Karlovy Vary - Plzeň. Tento dům byl několikrát přistavována rekonstruován do dnešní podoby. Při poslední rekonstrukci byla položena nová střecha, nově omítnuta celá budova, zavedeno plynové topení a provedena rekonstrukce školní kuchyně.

V roce 2007 se v celé budově měnila stará okna za plastová a celé přízemí prošlo dalšími úpravami. Škola byla vybavena výškově nastavitelným nábytkem. Budova školy je přízemní s upraveným podkrovím, kde je nyní kancelář. V původní budově jsou šatny a kuchyně.

V přistavěných částech je z jedné strany třída ZŠ a z druhé strany mateřská škola se třemi menšími místnostmi určenými pro hry a pobyt dětí, stolování a odpočinek.Škola je zčásti podsklepená.Z budovy je přístup do tělocvičny a kotelny, ze zahrady se vstupuje do skladu pomůcek pro pobyt a práci na zahradě.

Škola je obklopena velkou zahradou, která poskytuje velké množství příležitostí pro různé činnosti.

Videa ze ZŠ Útvina na YouTube

Sledujte videa z naší školy na videokanálu Youtube, nebo na samostatné stránce.